Twitter Zorg Vacatures
Facebook Zorg Vacatures
LinkedIn Zorg Vacatures
Spijtenburg Zorg
Zorg vacatures - Spijtenburg Zorg

 

Contact

U kunt altijd vrijblijvend contact met ons opnemen via:

Of via het

Contactformulier

Recente vacatures
inAmersfoort
inRegio Heerlen
inDen Haag
Bekijk alle vacatures

Het Team van Spijtenburg Werving & Advies B.V.

Hieronder ziet u alle teamleden van Spijtenburg. Klik op de foto's voor meer informatie.

Ron Broere

Senior Consultant zorg en niet-zorg uitvoerende functies

E: r.broere@spijtenburg.nl
M: 06 3005 9223

Specialisatie: Zorg en Artsen

Carlo Brouwers

Managing Partner

E: c.brouwers@spijtenburg.nl
T: 06 8100 5214

Specialisatie: Onderwijs

Himmet Gurel

Consultant zorg uitvoerende en niet-zorg uitvoerende functies

E: h.gurel@spijtenburg.nl
M: 06-30212477

Specialisatie: Zorg

Sophie van den Hoven

Online Marketing Specialist

E: s.vandenhoven@spijtenburg.nl
T: 0162 - 420 110

Specialisatie: Online marketing

Patricia Kruisbrink

Senior Consultant zorg uitvoerende en niet- zorg uitvoerende functies

E: p.kruisbrink@spijtenburg.nl
M: 06 1253 5044

Specialisatie: Zorg en Artsen

Jolien Peters

Consultant Zorg

E: j.peters@spijtenburg.nl
T: 0162 - 420 110

Jacqueline Rasenberg

Senior Consultant zorg uitvoerende functies

E: j.rasenberg@spijtenburg.nl
M: 06 3005 9574

Specialisatie: Zorg en Artsen

Nathalie van Tilborgh

Recruiter Zorg

E: n.vantilborgh@spijtenburg.nl  
T: 0162 - 420 110
Spijtenburg gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close